Postani član

Vabimo vas k včlanitvi v Slovensko vegansko društvo. Ob včlanitvi prejmete člansko kartico ugodnosti, z njo pa lahko koristijo popuste pri različnih ponudnikih veganskih izdelkov. S plačilom članarine podprete delovanje društva in njegove projekte.

Vabimo vas, da si pred včlanitvijo ogledate statut društva.

Včlanite se lahko preko spodnje spletne prijavnice. Znesek članarine lahko nakažete na transakcijski račun SI56 6100 0000 5496 464, odprt pri Delavski hranilnici v sklic vpišite SI99, v namen pa "Članarina ime in priimek").

Znesek članarine:

• članarina za zaposlene: 25€ ali več
• članarina za študente, upokojence in brezposelne: 15€ ali več
• članarina za dijake, osnovnošolce in mlajše: 10€ ali več

V društvo se lahko včlanite tudi na različnih dogodkih, kjer sodelujemo z našo stojnico.

Podaljšanje članarine

Če ste že član Slovenskega veganskega društva lahko članarino za tekoče leto podaljšate tako, da na naš bančni račun (SI56 6100 0000 5496 464, odprt pri Delavski hranilnici) nakažete članarino (članarina za zaposlene: 25€ ali več, članarina za študente, upokojence in brezposelne: 15€ ali več, članarina za dijake, osnovnošolce in mlajše: 10€ ali več).
V sklic napišite SI99, v namen pa "Članarina ime in priimek". Na vaš naslov bomo v roku nekaj dni poslali nalepko za vašo člansko izkaznico, s katero boste lahko koristili popuste pri naših ponudnikih ugodnosti.

Spletna včlanitev

V Slovensko vegansko društvo se lahko včlanite tudi preko spodnje spletne prijavnice. Znesek članarine lahko nakažete na transakcijski račun SI56 6100 0000 5496 464, odprt pri Delavski hranilnici v sklic vpišite SI99, v namen pa "Članarina ime in priimek").

Znesek članarine:

• članarina za zaposlene: 25€ ali več
• članarina za študente, upokojence in brezposelne: 15€ ali več
• članarina za dijake, osnovnošolce in mlajše: 10€ ali več

Po prejemu nakazila članarine, vam bomo po pošti poslali člansko kartico ugodnosti.

Želim postati član-ica Slovenskega veganskega društva. Seznanjen-a sem s statutom društva in se zavezujem, da bom ravnal-a v skladu z njim.
 Strinjam se, da društvo na moj e-naslov pošilja društvene novičke
 Strinjam se, da društvo na moj elektronski naslov pošilja društvena obvestila
 Strinjam se, da društvo na moj domači naslov pošilja pošto
 Dovoljujem javno objavljanje slikovnega, video in zvočnega materiala, ki prikazuje dejavnost društva in vsebuje moje posnetke

Captcha koda

Kliknite na sliko za prikaz nove kode.

Društvu bo zbiralo, obdelovalo in uporabljalo vaše osebe podatke v skladu z določili Splošna uredba o varstvu podatkov (GDPR).

Mladoletni člani, mlajši od 15 let, morajo za včlanitev pridobiti soglasje staršev ali zakonitega zastopnika.